بازار روز خیابان شهید بهشتی به صورت هر روز بازار بازگشایی شد

بازار روز خیابان شهید بهشتی به صورت هر روز بازار بازگشایی شد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

بازار خیابان شهید بهشتی(چهارشنبه بازارسابق) به منظور ساماندهی دستفروشان و عرضه کنندگان سیار میوه و تره بار و ارزاق عمومی سطح شهر و به درخواست اهالی محترم محله های پایین شهر،انقلاب، سجادشهر،معصومیه و….. به صورت هر روز بازارمانند بازار مسافر، بازارپاسداران و بازارغفاری و درجهت جلوگیری از ازدحام شهروندان و مشکلات ترافیکی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد. شایان ذکراست با هدف نظم بخشی و نظارت بیشتر، متقاضیان عرضه میوه و تره بار و ارزاق عمومی می بایست نسبت به تشکیل پرونده و اخذ مجوز فعالیت در بازار بهشتی به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بیرجند مراجعه نمایند.
علیهذا با عنایت به اینکه رویکرد سازمان عرضه میوه و تره بار و ارزاق عمومی با کیفیت و قیمت مناسب به شهروندان گرامی می باشد فعالیت این بازار فقط «هر روز بازار» می باشد و به منظور حفظ تعادل رونق کسب و کار و ساماندهی مطلوب کسبه گرامی از ورود متقاضیان بدون مجوز و افراد غیر بومی شهرستان به بازار جلوگیری به عمل خواهد آمد.

«سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بیرجند»

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”1454,1455,1456,1457″][/vc_column][/vc_row]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *